Velkopavlovická 4084/12, 628 00 Brno - Židenice

Profesionální čištění koberců v Brně

Váš domov si zaslouží tu nejlepší péči, a to platí i pro koberce, které dotvářejí pohodlí a estetiku vašeho prostoru. My v RT Úklid vám přináší více než čtvrtstoletí zkušeností v oblasti čištění koberců v Brně a celém Jihomoravském kraji. Zaměřujeme se na profesionální přístup, používání ekologicky šetrných čisticích prostředků a nabízíme hloubkové čištění koberců, které zaručuje optimální výsledky.

Čištění koberců mokrou cestou

Provádíme velmi kvalitní hloubkové čištění koberců u Vás doma,v kanceláři či prodejně. Čištění provádíme extrakční metodou nebo kotoučovým strojem a následně extrakční metodou. Dbáme na kvalitní a šetrné vyčištění koberce.

Čištění čalounění

Čištění provádíme za použití nástavce na čalounění extrakční metodou, kdy je voda se saponátem pod tlakem vstřikována do vláken čalounění a následně ihned odsávána. Tímto způsobem čištění je zajištěna krátká doba schnutí.

Výhody profesionálního čištění koberců

  • Máme bohatou praxi přesahující 25 let v oblasti úklidových a čistících prací.
  • Specializujeme se na čištění koberců s ohledem na konkrétní materiály a potřeby klientů.
  • Zaměřujeme se také na hloubkové čištění koberců, které odstraní nejen povrchové nečistoty, ale i hluboko zakořeněné alergeny a bakterie.
  • Věnujeme se ekologicky šetrnému čištění, používáme prostředky šetrné k životnímu prostředí, navíc jsou vhodné pro vaše domácí mazlíčky.
  • Pro oboustranný klid máme sjednané pojištění u společnosti Allianz na 10 milionů korun. Vaše koberce tak u nás budou v bezpečí, i kdyby se stalo cokoliv.

Úklidové služby pro firmy

Nezabýváme se však pouze čištěním koberců. Poskytujeme také komplexní úklidové služby pro firmy. Specializujeme se na jednorázové úklidy a čistící práce pro firemní prostory. Zajišťujeme dodávky hygienického materiálu, včetně toaletního papíru, papírových ručníků, mýdel a osvěžovačů vzduchu.

Dále nabízíme pronájem vysokozdvižné plošiny na vozidle, abyste mohli zvládnout úklid i na obtížně dosažitelných místech. S našimi službami získáváte záruku kvality, bezpečnosti a ekologického přístupu. Přenechte nám péči o vaše koberce a firemní prostory a užijte si čistoty, kterou přináší dlouholetá zkušenost a profesionální přístup naší společnosti RT Úklid.

Rádi i vám pomůžeme s čistotou vašich koberců 

Kontaktujte nás pro profesionální čištění koberců v Brně, nebo specializovaný úklid ve vaší firmě a my se postaráme o zářivý vzhled a hygienu, jakou požadujete.

Poptat čištění