Velkopavlovická 4084/12, 628 00 Brno - Židenice

Firma RT Úklid vznikla v roce 1998. Náplní naší činnosti jsou pravidelné i nárazové úklidy kanceláří a úklidy domácnostíčištění kobercůčištění podlah, další odborné úklidové a čistící práce včetně technického poradenství.

Na rozdíl od firem podobného zaměření se ke spokojenosti našich klientů snažíme ubírat cestou komplexních služeb a svěřené zakázky provádíme na klíč, tzn. od úvodního úklidového projektu s cenovou kalkulací až po samotné provedení zakázky včetně veškerých doplňkových a dokončovacích prací.

Mezi naši pravidelnou klientelu patří firmy a instituce jak ze soukromé, tak i ze státní sféry. Neopomíjíme samozřejmě také úklid domácností a jiné drobné zákazníky.

K zabezpečení dodavatelských činností má firma široké spektrum profesních struktur a výrobního vybavení. Odborné profese jsou proporcionálně rozloženy tak, aby činnosti byly efektivně skloubeny.

Při realizaci zakázek klademe maximální důraz na naprostou profesionalitu úklidu a korektnost vedení firmy i všech zaměstnanců. Používáme vždy nejnovější technologie z oblasti čištění a úklidu, které spolu s mnohaletými zkušenostmi v tomto oboru přispívají k hlavnímu cílům naší činnosti, jimiž jsou kvalita, efektivnost a spokojený zákazník. Zakládáme si na perfektních službách v oblasti úklidu v Brně a okolí.

K zabezpečení dodavatelských činností má firma široké spektrum profesních struktur a výrobního vybavení. Odborné profese jsou proporcionálně rozloženy tak, aby činnosti byly efektivně skloubeny.